23-12-2023 | Aktualności

Spotkanie wigilijne w Szpitalu Specjalistycznym w Pile

W duchu tradycji i wspólnoty, pracownicy Szpitala Specjalistycznego w Pile zgromadzili się na wyjątkowym spotkaniu wigilijnym, by wspólnie celebrować tę wyjątkową porę roku. Atmosfera była napełniona ciepłem, życzliwością i radością.

Najpierw w szpitalnej świetlicy odbyła się msza św. w intencji pracowników oraz pacjentów szpitala. Potem wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu i złożyli sobie najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe.

- Życzymy wszystkim pracownikom radości, spokoju i zdrowia w tych wyjątkowych świętach. Niech Nowy Rok przyniesie pomyślność, spełnienie marzeń oraz wiele sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Dziękujemy za wasze zaangażowanie i trud, który wkładacie w pomoc innym. Świętujmy te chwile z radością i nadzieją na lepsze jutro – podkreśla Wojciech Szafrański, dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Pile.

Spotkanie wigilijne w Szpitalu Specjalistycznym w Pile było nie tylko okazją do wspólnego świętowania, ale również momentem, w którym podkreślono znaczenie jedności, wzajemnego szacunku i wsparcia w środowisku pracy.

Dziękujemy Magdalenie Bochyńskiej z „Manufaktura. Ale Ładnie” za wypożyczenie dekoracji świątecznej, która umiliła nam wigilijne spotkanie. Osobne słowa podziękowania kierujemy również do Beaty Spychalskiej - charyzmatycznej wokalistki, uczestniczki programu The Voice of Poland, która zadbała o oprawę muzyczną.