Świadczenia w poradni specjalistycznej udzielane są na podstawie skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) lub innego lekarza udzielającego świadczeń w ramach umowy  z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Poradnia swoim zakresem obejmuje diagnostykę i  leczenie schorzeń układu kostno-stawowego, będących wynikiem wad wrodzonych lub nabytych, urazów czy chorób i inne.

W Poradni Ortopedycznej i Traumatologii Narządu Ruchu udzielane są świadczenia z zakresu:

• diagnostyki i leczenia choroby zwyrodnieniowej przede wszystkim stawów biodrowych i kolanowych,
  • diagnostyki i leczenia urazów,
  • diagnostyki i leczenia neuropatii nerwu pośrodkowego łokciowego ( zespół cieśni kanału nadgarstka, zespół rowka nerwu łokciowego, zespół kanału Guyona),
  • leczenia paluchów koślawych,
  • diagnostyka onkologiczna,
  • prowadzenie pacjenta po zabiegach operacyjnych w ramach kontroli po wypisie ze szpitala.

Środa    8:00-14:00
Lek. Przemysław Wicher - Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu