Przyjęcie do szpitala w trybie planowanym

(z ustalonym terminem przyjęcia)

Przyjęcia pacjentów na oddziały szpitalne (z wyłączeniem oddziału Położniczo-Ginekologicznego i Dziecięcego) odbywają się w :

  • Punkcie Przyjęć Planowych wejście główne do Szpitala, blok D, niski parter poziom (-1) wg ustalonego godzinowego harmonogramu przyjęć planowych (plik do pobrania); Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 14:30,  a także w niedzielę w godzinach od 7:00 do 9:00 , nr tel. (67) 2106224;
  • Położniczo-Ginekologicznej  Izbie Przyjęć wejście od strony SOR, Blok C, niski parter, poziom (-1), pod podjazdem dla karetek.  W Izbie  przyjmowane są pacjentki z ustalonym terminem i godziną przyjęcia na Oddział Położniczo - Ginekologiczny,  nr tel. (67) 2106588; oraz całodobowo pacjentki w trybie pilnym i do porodu.
  • Dziecięcej Izbie Przyjęć wejście przez Szpitalny Oddział Ratunkowy, Blok C parter, nr tel. (67) 2106582; rodzice wraz z dziećmi zgłaszają się w wyznaczonych przez lekarza oddziału terminach i godzinach.

Uprzejmie prosimy pacjentów z ustalonym terminem przyjęcia o zgłaszanie się ustalonych godzinach. Zależy nam na szybkim i sprawnym przyjęciu Państwa do szpitala, skróceniu czasu oczekiwania na przyjęcie zarówno w Planowym Punkcie Przyjęć, jaki i w oddziale.
Prosimy również o przygotowanie dowodu osobistego, oraz danych osobowych z numerem telefonu kontaktowego do osoby, którą będą Państwo upoważniać do otrzymywania informacji o Państwa stanie zdrowia i udzielanych świadczeniach oraz do uzyskiwania dokumentacji medycznej.

Przyjęcie do szpitala w trybie pilnym (nagłym)

Przyjęcia pacjentów w trybie pilnym odbywają się całodobowo w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Informacje dodatkowe

Niezbędne rzeczy, które należy zabrać  z sobą do szpitala:

  •  dokumentację medyczną i wyniki badań z dotychczasowego leczenia
  •  piżama, szlafrok
  •  obuwie domowe (klapki)
  •  przybory toaletowe

Depozyt:

Pacjent może przekazać w momencie przyjęcia do Szpitala swoją odzież i przedmioty  wartościowe rodzinie/innej osobie przez siebie wskazanej lub przekazać do   szpitalnego depozytu odzieży i rzeczy wartościowych. Szpital nie ponosi odpowiedzialności materialnej  za przedmioty wartościowe i odzież   pacjenta, jeżeli nie zostały oddane do depozytu szpitalnego.