22-08-2022 | Aktualności

Przypominamy, że na czas remontów wejście do szpitala odbywa się z boku budynku

Uwaga! Przypominamy, iż od dnia 16 sierpnia (do odwołania) z użytkowania wyłączone zostanie wejście główne do budynku Szpitala Specjalistycznego w Pile im. Stanisława Staszica. Na czas remontu, dla pacjentów i personelu w godz. od 6:00 do 20:00, uruchomione zostało wejście usytuowane po prawej stronie od wejścia głównego tj. wejście ewakuacyjne z budynku D (od strony SOR). Po godz. 20:00 wejście do Szpital będzie odbywać się przez Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Wejście zostało odpowiednio oznakowane tablicami informacyjnymi. Pozostałe wejścia do Szpitala funkcjonują bez zmian.

Przypominamy, że osoby niepełnosprawne i niepełnosprawne motorycznie mogą skorzystać z windy zewnętrznej przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (z poziomu -1).

Utrudnienia związane są z remontem podjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz schodów i przewiduje się, że potrwają około 3 tygodnie.

O wszelkich zmianach – w zależności od postępu prac remontowych – Dyrekcja będzie informować na bieżąco.

red. szpital