09-11-2022 | Aktualności

Podziękowania za zaangażowanie i wielkie serce!

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu, nadinsp. Piotr Mąka, podziękował Pani Barbarze Śledzińskiej, wieloletniej pielęgniarce oddziałowej Szpitala Specjalistycznego w Pile im. Stanisława Staszica, za działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Wielkopolski w czasie pandemii koronawirusa Sars-CoV-2.

Pani Barbara Śledzińska pracę jako pielęgniarka rozpoczęła w 1976 roku. Od 1982 roku pracuje w Szpitalu Specjalistycznym w Pile im. Stanisława Staszica (dawnym Szpitalu Wojewódzkim), a od 1985 roku – nieprzerwanie - pełni funkcję pielęgniarki oddziałowej w Oddziale Dziecięcym.

-Tak długi staż pracy na tym stanowisku świadczy o dużym zaufaniu, jakim wśród personelu pielęgniarskiego i lekarskiego, cieszy się Pani Barbara. Pani Basia dała się poznać jako pracownik aktywny i zaangażowany. W naszym Szpitalu organizowała szczepienia przeciwko COVID-10 dla pracowników, służb mundurowych i nauczycieli – mówi lek. Maciej Osiecki, kierownik Oddziału Dziecięcego i dodaje, że w trudnych dla Szpitala czasach, Pani Barbara, potrafiła zdobyć „przyjaciół Oddziału Dziecięcego” dzięki którym możliwa była poprawa jego infrastruktury.

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Pile im. Stanisława Staszica gratuluje Pani Barbarze sukcesów w pracy.

- Pani Barbara funkcję pielęgniarki oddziałowej Oddziału Dziecięcego naszego Szpitala, pełni od 37 lat, co świadczy o ogromnej kompetencji i niesamowitym zaangażowaniu. To osoba o bardzo życzliwym usposobieniu, zawsze oddana Pacjentowi i gotowa nieść pomoc w każdej sytuacji. Dziękuję Pani Barbarze za zaangażowanie podczas realizowania szczepień w czasie pandemii koronawirusa Sars-CoV-2. I tym razem Pani Barbara udowodniła, jak ważna jest dla niej praca dla dobra Pacjenta. Jest to postawa godna uznania i szacunku – podkreśla Wojciech Szafrański, dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Pile im. Stanisława Staszica.

red. szpital