03-01-2024 | Aktualności

Pierwsze noworodki urodzone w 2024 roku w naszym Szpitalu

Wczoraj na świat w Szpitalu Specjalistycznym w Pile przyszli Filip, Ania, Michał i Wiktoria. Dzieciaczki są uśmiechnięte, szczęśliwe i co najważniejsze zdrowe.

Pierwszym dzieckiem, które przyszło na świat w Szpitalu Specjalistycznym w Pile w 2024 roku, był Filip. Chłopiec urodził się 2 stycznia o godzinie 6.35 i waży 3590 g i ma 55 cm. Jego rodzice Oliwia i Damian są przeszczęśliwi.

O 8.40 urodziła się natomiast Anna, która waży 2910 g i ma 51 cm. Mama Klaudia i tata Kamil są bardzo dumni z córeczki.

Kolejnym dzieckiem, które wczoraj przyszło na świat w Szpitalu Specjalistycznym w Pile, jest Michał. Chłopiec urodził się o 16.45, waży 3240 g i ma 54 cm. Rodzicami tego ślicznego maleństwa są Katarzyna i Tadeusz.

Wiktoria natomiast urodziła się o 20.36 i waży 2170 g i ma 49 cm. Jej rodzice Klaudia i Krzysztof z podziwem patrzą na córkę.

Drodzy rodzice w imieniu dyrekcji, ale przede wszystkim personelu medycznego Szpitala Specjalistycznego w Pile, życzymy Wam ogromu cierpliwości, miłości bez granic i mnóstwa pięknych chwil spędzonych razem z Waszymi pociechami.

A dla Waszych maluszków, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z życiem, życzymy zdrowia, szczęścia i ogromu miłości od swoich bliskich. Niech każdy dzień Waszego życia będzie pełen uśmiechów, odkryć i nieograniczonej radości.

Tego również życzymy wszystkich noworodkom, które w 2023 roku przyszły na świat w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Było ich aż 831.