30-01-2023 | Aktualności

Oferta pracy - Dział Analiz i Rozliczeń

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica zatrudni pracownika w Dziale Analiz i Rozliczeń na stanowisko: specjalisty ds. analiz i rozliczeń.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

• bieżąca analiza ponoszonych kosztów, wydatków oraz uzyskiwanych przychodów,
  • kontrola bieżącej sytuacji ekonomicznej placówki,
  • opracowywanie analiz finansowych, prognozowanie, konstruowanie planów i budżetów cząstkowych,
  • tworzenie planu finansowego,
  • sporządzanie wszelkiego rodzaju kalkulacji,
  • systematyczny monitoring wykonania zawartych umów,
  • analiza i opiniowanie wniosków o wszczęcie procedur przetargowych,
  • wycena kosztów rzeczywistych wykonanych procedur medycznych,

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenie wyższe – ekonomiczne, finansowe,
  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w sporządzaniu analiz i wszelkiego rodzaju prognoz ekonomicznych,
  • znajomość zasad rachunkowości, przepisów ustawy o finansach publicznych, rachunku kosztów,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność właściwego ustalania priorytetów,
  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność i terminowość,
  • mile widziana znajomość programu ERP oraz MS Office (w szczególności MS Excel)
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

• zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • dopłatę do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Dokumenty aplikacyjne (cv, list motywacyjny) prosimy przesłać na adres e-mail:
kadry@szpital.pila.pl w temacie wiadomości pisząc: „rekrutacja Specjalista ds. Analiz i Rozliczeń” lub składać osobiście w kancelarii Szpitala Specjalistycznego w Pile pok. D9.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Szpital Specjalistyczny im. Stanisława Staszica z siedzibą w Pile przy ul. Rydygiera 1.