13-05-2023 | Aktualności

Od czerwca w naszym Szpitalu zaczną działać dwie nowe poradnie!

Dobre wiadomości dla pacjentów Szpitala Specjalistycznego im. Stanisława Staszica w Pile. Od czerwca w naszej placówce zaczną działać kolejne dwie nowe poradnie specjalistyczne.

W Szpitalu Specjalistycznym im. Stanisława Staszica w Pile funkcjonuje obecnie 14 przyszpitalnych poradni. Od czerwca w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia zostaną uruchomione dwie kolejne.

·      Przyszpitalna Poradnia Dermatologiczna – w której będzie prowadzona diagnostyka i leczenie chorób skóry i błon śluzowych, chorób bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych skóry.

·      Przyszpitalna Poradnia Nefrologii i Chorób Wewnętrznych – gdzie będzie prowadzona diagnostyka i leczenie chorób nerek, opieka nad pacjentami z przewlekłą niewydolnością nerek i kwalifikacje do leczenia nerkozastępczego.

- Dzięki poradniom pacjent, który trafia do szpitala, ma możliwość kontynuowania w nich leczenia. Dążymy do tego, aby nasi pacjenci byli objęci opieką całościową. Poszukujemy dalszych rozwiązań w sprawie doskonalenia funkcjonowania szpitala – podkreśla Wojciech Szafrański, dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Stanisława Staszica w Pile.

Przyszpitalna Poradnia Dermatologiczna będzie przyjmować pacjentów w poniedziałki od godz. 11 do 14, we wtorki od 8 do 14 i w środy od 12 do 18. Natomiast Przyszpitalna Poradnia Nefrologii i Chorób Wewnętrznych we wtorki i środy od godz. 13 do 15.

Rejestracja do nowo otwartych poradni odbywać się będzie w rejestracji głównej, telefon 67 210-65-55. Wizyty w przyszpitalnych poradniach są bezpłatne.

Zapraszamy do korzystania z naszych poradni przyszpitalnych!