06-12-2023 | Aktualności

Mikołajkowa wizyta u dzieci w Szpitalu Specjalistycznym w Pile

Tradycyjnie w Dzień Świętego Mikołaja naszych najmłodszych pacjentów odwiedzili wyjątkowi goście i dostarczyli im odrobinę radości w postaci słodkich upominków od samego Świętego Mikołaja.

Mamy nadzieję, że ta wizyta pozwoliła, choć na chwilę zapomnieć naszym małym wojownikom o codziennych zmaganiach z chorobą. Widzieć ich radość i entuzjazm w oczach, gdy otrzymywali prezenty, to uczucie, którego nie sposób opisać słowami.

Przy okazji tej wizyty nasi goście życzyli wszystkim dzieciom szybkiego powrotu do zdrowia i tego, by uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia.

Upominki od Świętego Mikołaja wręczyli radni ze Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe w Pile – Emilia Piechocka i Krzysztof Pabich, a także seniorki z Centrum Aktywizacji Seniorów.

My również dołączamy się do życzeń i cieszymy się, że ta wizyta sprawiła naszym najmłodszym pacjentom wiele radości.