13-02-2024 | Aktualności

Firma Signify wspiera Szpital Specjalistyczny w Pile

Szpital Specjalistyczny w Pile otrzymał wsparcie od firmy Signify. Do naszej placówki trafiły między innymi środki ochrony osobistej czy płyny dezynfekujące.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Signify za przekazanie nam środków ochrony osobistej, w tym maseczek ochronnych oraz płynów dezynfekcyjnych. Dodatkowo Szpital Specjalistyczny w Pile otrzymał oczyszczacze powietrza, które są niezmiernie pomocne w utrzymaniu czystości i higieny w naszej placówce.

- Jesteśmy głęboko wdzięczni za okazane wsparcie oraz za partnerstwo. Razem jako społeczność jesteśmy silniejsi i tylko poprzez takie gesty solidarności możemy pokonać obecne wyzwania – podkreśla Wojciech Szafrański, dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Pile.