26-10-2023 | Aktualności

Wzruszające podziękowania dla personelu medycznego naszego Szpitala

Szpital Specjalistyczny im. Stanisława Staszica w Pile stale dba o najwyższy standard opieki medycznej nad pacjentami. To właśnie dla nich pracujemy każdego dnia, aby zapewnić im kompleksową i profesjonalną pomoc. Dlatego jesteśmy niezmiernie dumni i wzruszeni, gdy otrzymujemy od pacjentów i ich rodzin słowa uznania i podziękowania za naszą pracę.

Każde piękne i ciepłe słowa zadowolonych pacjentów i ich rodzin skierowane pod adresem naszego Szpitala oraz personelu sprawiają nam ogromną radość. Dodają otuchy w znojach codziennego życia oraz pozwalają na dalsze sumienne wykonywanie wszelkich obowiązków.

Poniżej przedstawiamy Państwu treść ostatnich podziękowań, dziękując jednocześnie za wszystkie, jakie dotychczas otrzymaliśmy:

- W dniu 20 września na Oddział Chirurgii został przyjęty mój tata Henryk. Chorował na nowotwór żołądka, z bólami nadbrzusza trafił na oddział i był leczony zachowawczo. Bardzo bał się iść do szpitala, bo zaledwie półtora roku wcześniej zmarła w nim jego ukochana żona. Jednak jak sam się wypowiadał, ujęła go opieka i empatia lekarzy prowadzących, a także serdeczne podejście pielęgniarek.  Powiedział przed śmiercią, że dzięki temu czuje się w szpitalu bezpieczny. Panie dyrektorze z tego miejsca w imieniu swoim i całej naszej rodziny, chcemy podziękować, że w ostatnich chwilach życia nasz tatuś czuł się spokojny i otoczony troskliwą opieką personelu. Jesteśmy wdzięczni, że na tym oddziale ma Pan tak wspaniałych pracowników. Wykonują ciężką i odpowiedzialną pracę, a przy tym nie zapominają o serdeczności i empatii co dla nas, pacjentów często jest bezcenne – napisała Pani Dorota.

Takie słowa uznania od pacjentów i ich rodzin są dla nas niezwykle ważne. Świadczą o tym, że nasza praca ma realny wpływ na życie ludzi, którzy nam zaufali. Każdy dzień spędzony w szpitalu jest trudny i wymagający zarówno dla pacjentów, jak i personelu medycznego. Dlatego każda pozytywna opinia, każde podziękowanie dodaje nam energii do dalszego działania.

Dla Szpitala Specjalistycznego im. Stanisława Staszica to zobowiązanie do dalszego doskonalenia naszych usług medycznych i dbałości o dobro pacjentów. Chcemy, aby każdy czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo, wiedząc, że jest w rękach doświadczonych profesjonalistów.