07-07-2023 | Aktualności

Trwa kompleksowy remont Oddziału Kardiologicznego. Zobaczcie jak się zmienia (WIDEO)

Od kilku tygodni w Szpitalu Specjalistyczny w Pile trwa kompleksowy remont Oddziału Kardiologicznego. W jego ramach zostanie między innymi zwiększona liczba łóżek do intensywnej terapii. Każda sala chorych będzie wyposażona w łazienkę, a na oddziale pojawi się nowy sprzęt: angiografy, kardiomonitory czy aparat ultrasonograficzny.

To kolejne zmiany, jakie zachodzą w naszym Szpitalu na przestrzeni kilku ostatnich lat. W tym czasie został między innymi wyremontowany Szpitalny Oddział Ratunkowy, Oddział Nefrologii ze Stacją Dializ, Oddział Chemioterapii, Pracownia Endoskopii czy przywrócono przyszpitalne poradnie. Tym razem przyszedł czas na generalny remont Oddziału Kardiologicznego.

- Jesteśmy świadomi, że każdy remont niesie ze sobą pewnie niedogodności, takie jak hałas czy ograniczenia w dostępnie do pomieszczeń. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że podejmujemy wszelkie możliwe kroki, aby minimalizować te uciążliwości i zapewnić bezpieczeństwo wszystkich naszych pacjentów – podkreśla Wojciech Szafrański, dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Pile.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału wideo, w którym dokładnie wyjaśniamy jakie prace zostaną wykonane, jak długo potrwa remont i jak w tym czasie funkcjonuje Oddział Kardiologiczny.