08-08-2023 | Aktualności

Ruch to zdrowie. Bezpłatne badania i zabawa taneczna!

Szpital Specjalistyczny w Pile wspólnie z Fundacją z Sercem do Pacjenta i Powiatem Pilskim zapraszają do udziału w kolejnym już Pikniku Sportowo-Rekreacyjnym Taneczna Środa, który odbędzie się już 9 sierpnia na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile.

Pikniki Sportowo-Rekreacyjne odbywające się na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile niezmiennie cieszą się wielką popularnością. Tym razem poza dobą zabawą zadbamy również o zdrowie mieszkańców Powiatu Pilskiego.

Wspólnie z partnerami przygotujemy tego dnia specjalnie stanowisko, na którym będzie można między innymi bezpłatnie skorzystać z:

❤️pomiarów ciśnienia krwi

🚑warsztatów z pierwszej pomocy medycznej

👩‍⚕️rozmów z fizjoterapeutami

🤲nauki samobadania piersi

Warto więc być tego dnia z nami i nie tylko dobrze się bawić, ale zadbać również o swoje zdrowie i przyswoić niezbędną wiedzę.  Zachęcamy do tego wszystkich mieszkańców.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Eligiusz Komarowski, starosta pilski.