Facebook
Facebook
Pomoc_Julcia
Onkologiapila
Onkologiapila
Diamentowe wyróżnienie tzw. Diamond Status dla Oddziału Neurologii, 7.07.2021 r. , 07.07.2021
7 lipca 2021r. o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Szpitala Specjalistycznego w Pile odbyło się wręczenie diamentowego certyfikatu ESO ANGELS dla  Oddziału Neurologii z Pododdziałem leczenia[...]
Więcej
Certyfikat

Na terenie Szpitala...

  • Dla najmłodszych pacjentów w patio Szpitala jest ogródek jordanowski, do którego można wejść z każdej sali oddziału dziecięcego. Znajdują się tam fontanna, kolorowe domki, ławeczki, fotele ogrodowe z parasolami, a także dla bardzo aktywnych małych pacjentów trójkołowe rowerki i samochodziki.
  • Szpital zapewnia pełną opiekę duszpasterską przy łóżku chorego, oraz korzystanie z Kaplicy (Msze Św. – dni powszednie o godz. 16.30, niedziela i święta – 11.00).

         Kapelan szpitala telefon kontakt: 534-700-040

  • W salach chorych oddziałów szpitalnych funkcjonuje system płatnej telewizji. Cena uwarunkowana jest długością oglądania programów telewizyjnych – cennik przy każdym odbiorniku telewizyjnym.

 

  • W Szpitalu znajduje się ogólnodostępna Apteka ( pn – pt 8.00 – 18.00, sob. 9.00 – 14.00)

 

  • Z myślą o standardzie pobytu pacjenta i komforcie kontaktu z odwiedzającymi, Szpital umożliwił dzierżawcom otwarcie licznych lokali usługowych. Na terenie zakładu znajduje się bufet, 1 spożywczo-przemysłowe punkty handlowe oraz biblioteka z możliwością wypożyczenia książek bezpośrednio w oddziale.