Onkologiapila
Certyfikat
Zakup sprzętu medycznego z dofinansowaniem PZU S.A., 28.05.2019
                                                         [...]
Więcej
Certyfikat

Praca naszych najmłodszych pacjentów NAGRODZONA!, 10.06.2015

 

Praca naszych najmłodszych pacjentów nagrodzona!

Pacjenci z Oddział Dziecięcego brali udział w XVIII Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Narysuj swoją bajkę" konkurując z 45 placówkami. W tegorocznej edycji konkursu dzieci mogły wcielić się w rolę scenarzystów filmowych i przedstawić wymyśloną przez siebie historię na specjalnie przygotowanych przez organizatorów konkursu storybordach. Podczas trwania konkursu towarzyszyły wielkie emocje. Przez tydzień czasu odbywało się głosowanie na portalu społecznościowym „Facebook”. Praca, która otrzymała najwięcej głosów wygrała. Każdy mógł oddać maksymalnie jeden głos. Zaangażowanych było mnóstwo osób, które do ostatnich chwil, do północy śledziły przebieg głosowania. W ostatnim dniu konkursu byliśmy na I miejscu, dopiero pół godziny przed północą wyprzedziła nas Warszawa. Jak na „małą” Piłę II miejsce to duży zaszczyt. Jury doceniając pracę moich podopiecznych przyznało  nagrodę w postaci 2.000 zł na wyposażenie świetlicy szpitalnej.

Dnia 10.06.2015r. nastąpiło uroczyste rozdanie nagród. Otrzymaliśmy konsolę xbox z kinectem, grami sportowymi, tanecznymi, dvd z wejściem na usb, stół do gry „cymbergaj” oraz odtwarzacz cd/mp3.  Organizatorom-firmie Magellan serdecznie dziękujemy!!!

 

Dodatkową atrakcją od firmy było zorganizowanie warsztatów filmowych dla dzieci. Młodzi pacjenci mieli za zadanie wyciąć z kolorowych gazet postaci oraz zwierzęta, natomiast starsi- literki. Dzieci tworzyły własną historię pt: „ Moja wycieczka do zoo” i po kolei animowały swoje obrazki.